| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wyjście | 4-20mA/0-5V/0-10V/0,5-4,5VDC |
| Dokładność | 0,25% FS |
| Zasilacz | 12~36VDC |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -1 Bar-0-1 Bar; -1 bar-0-1 bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Kompatybilny z medium | Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316L |
| Wyjście | IIC |
| temperatura pracy | -30 ℃ ~ 85 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wyjście | 4-20mA/0-5V/0-10V/0,5-4,5VDC |
| Dokładność | 0,25% FS |
| Zasilacz | 12~36VDC |
| Zakres | -1-0-1 bar...1000 bar opcjonalnie |
|---|---|
| Najwyższa dokładność | 0,25% FS |
| interfejs ciśnienia | M20x1,5, G1/4,G1/2,1/4NPT, 1/2NPT |
| Sygnał wyjściowy | 4~20mA,0~5V/0~10V/0,5~4,5V, sygnał przekaźnika |
| Zasilacz | 12~36Vdc/7-30V |
| Zakres | -1-0-1 bar...1000 bar opcjonalnie |
|---|---|
| Najwyższa dokładność | 0,25% FS |
| Sygnał wyjściowy | 4~20mA,0~5V/0~10V/0,5~4,5V, sygnał przekaźnika |
| Zasilacz | 12~36VDC |
| Temp pracy | -25 ℃ ~ 85 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wyjście | 4-20mA/0-5V/0-10V/0,5-4,5VDC |
| Dokładność | 0,25% FS |
| Zasilacz | 12~36VDC |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -1..0-1..600 barów |
| Dokładność | 1,0%FS |
| Wyjście | Sygnał wyjściowy 0,5-4,5 v, 5 V |
| Zasilacz | 5V DC |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres pomiaru | 0~1 M ...200 M H2O opcjonalnie |
| Dokładność | 0.15% FS, 0.25% FS, 0.5% FS opcjonalnie |
| Sygnał wyjściowy | 4~20mA,0~5V/0,5~4,5V;RS485,RS232,Hart |
| Zakres ciśnienia | -0,1...0~0,01...100MPa |
|---|---|
| Rodzaj ciśnienia | skrajnia (G), bezwzględna (A), uszczelniona (S) |
| Sygnał wyjściowy | 0-5V,0,5-4,5V,0-10V,4-20mA,0-20mA |
| Zasilacz | 12 ~ 30VDC typowa wartość: 24VDC |
| Dokładność | 0,25% FS (typ.) 0,5% FS (maks.) |
| Zakres ciśnienia | -1..0-1..600 barów |
|---|---|
| Rodzaj ciśnienia | skrajnia (G), bezwzględna (A), uszczelniona (S) |
| Sygnał wyjściowy | 0-5V,0,5-4,5V,0-10V,4-20mA,0-20mA |
| Zasilacz | 12 ~ 30VDC typowa wartość: 24VDC |
| Dokładność | 0,25% FS (typ.) 0,5% FS (maks.) |