| Dokładność | 0,5% FS |
|---|---|
| Wyjście | 4-20mA/0-5V/0-10V |
| Proces łączenia | 1/4 "NPT; G1/4", G1/2" lub dostosowane |
| Rodzaj ciśnienia | różnica ciśnień |
| wodoodporny | IP65 do IP68 |
| Funkcja | Czujnik ultradźwiękowy wodoodporny |
|---|---|
| Ślepy | <100mm, 200mm lub 350mm - opcjonalnie |
| Sygnał wyjściowy | 4~20mA, 0-5V |
| Zasilacz | 12-30VDC/24VDC/10-30VDC |
| Dokładność | 0,25% FS, 0,5% FS - opcjonalnie |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100MPA opcjonalnie |
|---|---|
| Metoda konfiguracji | Lokalna konfiguracja USB / zdalna |
| moc robocza | 3,6 V, 19 Ah (można samodzielnie wymienić) |
| Żywotność baterii | 5 lat (wysyłaj dane co godzinę) |
| Wyświetlacz | Duży ekran LCD o przekątnej 2,4 cala |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100MPA opcjonalnie |
|---|---|
| Metoda konfiguracji | Lokalna konfiguracja USB / zdalna |
| moc robocza | 3,6 V, 19 Ah (można samodzielnie wymienić) |
| Żywotność baterii | 5 lat (wysyłaj dane co godzinę) |
| Wyświetlacz | Duży ekran LCD o przekątnej 2,4 cala |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100MPA opcjonalnie |
|---|---|
| Metoda konfiguracji | Lokalna konfiguracja USB / zdalna |
| moc robocza | 3,6 V, 19 Ah (można samodzielnie wymienić) |
| Żywotność baterii | 5 lat (wysyłaj dane co godzinę) |
| Wyświetlacz | Duży ekran LCD o przekątnej 2,4 cala |
| Zakres ciśnienia | -1 Bar-0-1 Bar; -1 bar-0-1 bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Optional< |
|---|---|
| Rodzaj ciśnienia | Gauge; Miernik; Absolute; Absolutny; Negative, Sealed gauge pressure |
| Kompatybilny z medium | Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316L |
| Zasilacz | 24 V DC lub 12~36 V DC |
| Wyjście | 4-20 mA, 0-10VDC, 0-5V opcjonalnie iic |
| Gwarancja | 16 miesięcy |
|---|---|
| Max. Maks. Voltage Napięcie | 24 V DC lub 12~36 V DC |
| Zakres ciśnienia | -1 Bar-0-1 Bar; -1 bar-0-1 bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Optional< |
| Wyjście | 4-20 mA, 0-10VDC, 0-5V opcjonalnie |
| Dokładność | 0,25% FS, 0,5% FS |
| Gwarancja | 16 miesięcy |
|---|---|
| Max. Maks. Voltage Napięcie | 24 V DC lub 12~36 V DC |
| Zakres ciśnienia | -1 Bar-0-1 Bar; -1 bar-0-1 bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Optional< |
| Wyjście | 4-20 mA, 0-10VDC, 0-5V opcjonalnie |
| Dokładność | 0,25% FS, 0,5% FS |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100MPA opcjonalnie |
|---|---|
| Metoda konfiguracji | Lokalna konfiguracja USB / zdalna |
| moc robocza | 3,6 V, 19 Ah (można samodzielnie wymienić) |
| Żywotność baterii | 5 lat (wysyłaj dane co godzinę) |
| Wyświetlacz | Duży ekran LCD o przekątnej 2,4 cala |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres pomiaru | 0~1 M ...200 M H2O opcjonalnie |
| Dokładność | 0.15% FS, 0.25% FS, 0.5% FS opcjonalnie |
| Sygnał wyjściowy | 4~20mA,0~5V/0,5~4,5V;RS485,RS232,Hart |