| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -1..0-1..600 barów |
| Dokładność | 1,0%FS |
| Wyjście | Sygnał wyjściowy 0,5-4,5 v, 5 V |
| Zasilacz | 5V DC |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -1..0-1..600 barów |
| Dokładność | 1,0%FS |
| Wyjście | Sygnał wyjściowy 0,5-4,5 v, 5 V |
| Zasilacz | 5V DC |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres | -100kPa...0kPa~10kPa...7MPa |
| Zasilacz | 5V DC/3,3V DC |
| Prąd roboczy | <1,3 mA |
| Stopień | Przemysłowy |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Dokładność pomiaru | ±1mm |
| Środek pomiarowy | Cement |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|---|
| Max. Maks. Current Aktualny | 20mA |
| Max. Maks. Voltage Napięcie | 12-36V DC |
| Maks. Ciśnienie robocze | 100 MPa |
| Zakres ciśnienia | -1 bar...0-1...2000 bar opcjonalnie |
| Stopień | Przemysłowy |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Przewód elektroniczny | 2 przewody 3 przewody |
| Zasilacz | 12 ~ 30VDC, typowa wartość: 24VDC |
| Temp pracy | -25 ℃ ~ 85 ℃ |
| Rodzaj ciśnienia | skrajnia (G), bezwzględna (A) |
|---|---|
| Przewód elektroniczny | 2 przewody 3 przewody |
| Sygnał wyjściowy | 0-5V,0,5-4,5V,0-10V,4-20mA,0-20mA,RS485 |
| Zasilacz | 10 ~ 30VDC, 5VDC |
| Dokładność | 0,25% FS |
| Rodzaj ciśnienia | skrajnia (G), bezwzględna (A) |
|---|---|
| Przewód elektroniczny | 2 przewody 3 przewody |
| Sygnał wyjściowy | 0-5V,0,5-4,5V,0-10V,4-20mA,0-20mA,RS485 |
| Zasilacz | 10 ~ 30VDC, 5VDC |
| Dokładność | 0,25% FS |
| Stopień | Przemysłowy |
|---|---|
| Gwarancja | 16 miesięcy |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
| Zakres poziomów | 2~20m |
| Wyjście | 4-20mA/0-5v/0-10V/0,5-4,5v |
| Stopień | Przemysłowy |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres poziomów | 0-2m H2O |
| Wyjście | 0,5-4,5v |