| Stosowanie | Czujnik rezystancji |
|---|---|
| Wyjście | CZUJNIK analogowy, 0-30mV...350mV pełne wyjście opcjonalnie zgodnie z zakresem ciśnień |
| Zakres ciśnienia | -1 bar...0-1...2000 bar opcjonalnie |
| Zasilacz | 12-36V DC |
| Dokładność | 1%FS;0,5%FS |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wyjście | 4-20mA/0-5V/0-10V/0,5-4,5VDC |
| Dokładność | 0,25% FS |
| Zasilacz | 12~36VDC |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres | -100kPa...0kPa~10kPa...7MPa |
| Zasilacz | 5V DC/3,3V DC |
| Prąd roboczy | <1,3 mA |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wyjście | 4-20mA/0-5V/0-10V/0,5-4,5VDC |
| Dokładność | 0,25% FS |
| Zasilacz | 12~36VDC |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|---|
| Max. Maks. Current Aktualny | 20mA |
| Max. Maks. Voltage Napięcie | 12-36V DC |
| Maks. Ciśnienie robocze | 100 MPa |
| Zakres ciśnienia | -1 bar...0-1...2000 bar opcjonalnie |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres pomiaru | 0~1 M ...200 M H2O opcjonalnie |
| Dokładność | 0.15% FS, 0.25% FS, 0.5% FS opcjonalnie |
| Sygnał wyjściowy | 4~20mA,0~5V/0,5~4,5V;RS485,RS232,Hart |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres pomiaru | 0~1 M ...200 M H2O opcjonalnie |
| Dokładność | 0.15% FS, 0.25% FS, 0.5% FS opcjonalnie |
| Sygnał wyjściowy | 4~20mA,0~5V/0,5~4,5V;RS485,RS232,Hart |
| Zakres ciśnienia | 0-1bar...40bar |
|---|---|
| Podanie | Żywność płynna, sok, mleko, przemysł płynów sanitarnych |
| Wyjście | 4-20mA/0-5V/0-10V/0,5-4,5VDC |
| Dokładność | 0,25% FS |
| Zasilacz | 12~36VDC |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wyjście | 4-20mA/0-5V/0-10V/0,5-4,5VDC |
| Dokładność | 0,25% FS |
| Zasilacz | 12~36VDC |
| Stopień | Przemysłowy |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres poziomów | 5M, 10M, 15M, 20M wody, czujnik poziomu paliwa |
| Wyjście analogowe | 4-20ma; 4-20mA; RS485; RS485; 0~5 V; 0~5 V; 0~10 V |