| Dokładność | 2B, B, A, 1 / 3B itp. dostępne |
|---|---|
| Skala | -50-+ 200 ℃ (domyślnie) |
| Średnica sondy | 4 mm, 2, 3, 5, 6 mm lub dostosowane |
| Długość sondy | 30 mm (domyślnie), 10,20,40,50,60,70,80,90,100mm lub dostosowane |
| Długość kabla | 0,5 m, 5 m lub niestandardowe |
| Dokładność | 2B, B, A, 1 / 3B itp. dostępne |
|---|---|
| Skala | -50-+ 200 ℃ (domyślnie) |
| Średnica sondy | 4 mm, 2, 3, 5, 6 mm lub dostosowane |
| Długość sondy | 30 mm (domyślnie), 10,20,40,50,60,70,80,90,100mm lub dostosowane |
| Długość kabla | 0,5 m, 5 m lub niestandardowe |
| Dokładność | 0,5% FS |
|---|---|
| Wyjście | 4-20mA/0-5V/0-10V |
| Proces łączenia | 1/4 "NPT; G1/4", G1/2" lub dostosowane |
| Rodzaj ciśnienia | różnica ciśnień |
| wodoodporny | IP65 do IP68 |
| Zakres ciśnienia | -1 Bar-0-1 Bar; -1 bar-0-1 bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Optional< |
|---|---|
| Rodzaj ciśnienia | Gauge; Miernik; Absolute; Absolutny; Negative, Sealed gauge pressure |
| Kompatybilny z medium | Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316L |
| Zasilacz | 24 V DC lub 12~36 V DC |
| Wyjście | 4-20 mA, 0-10VDC, 0-5V opcjonalnie iic |
| Dokładność | 2B, B, A, 1 / 3B itp. dostępne |
|---|---|
| Skala | -50-+ 200 ℃ (domyślnie) |
| Średnica sondy | 4 mm, 2, 3, 5, 6 mm lub dostosowane |
| Długość sondy | 30 mm (domyślnie), 10,20,40,50,60,70,80,90,100mm lub dostosowane |
| Długość kabla | 0,5 m, 5 m lub niestandardowe |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -1..0-1..600 barów |
| Dokładność | 1,0%FS |
| Wyjście | Sygnał wyjściowy 0,5-4,5 v, 5 V |
| Zasilacz | 5V DC |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -1..0-1..600 barów |
| Dokładność | 1,0%FS |
| Wyjście | Sygnał wyjściowy 0,5-4,5 v, 5 V |
| Zasilacz | 5V DC |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -1..0-1..600 barów |
| Dokładność | 1,0%FS |
| Wyjście | Sygnał wyjściowy 0,5-4,5 v, 5 V |
| Zasilacz | 5V DC |
| Wielkość rury | DN15-6000MM |
|---|---|
| Zakres przepływu | 0~±10m/s |
| Dokładność | ±1% |
| Wyjście | 4-20mA, impuls OCT, wyjście przekaźnikowe |
| Typ mocowania | Typ zaciskowy, typ wtykowy, typ rurowy |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -1..0-1..600 barów |
| Dokładność | 1,0%FS |
| Wyjście | Sygnał wyjściowy 0,5-4,5 v, 5 V |
| Zasilacz | 5V DC |